Türk Vergi Sistemi

Dersanedeki hocama ait ders notlarımın üzerinde almış olduğum önemli dipnotlar var.(önemlidir) Biraz karalanmış gibi görünsede anlaşılacağını düşünüyorum.
Faydası olacağını umuyorum, Bizlerde bu notlardan hem ders gördük hem tekrar ettik hemde sınava hazırlandık. Ayrıca Kazanç Türlerini bir arada göreceğiniz tablo, çalışırken faydalı olacaktır.

İçinde neler var?

9-15 Ünite Özetleri ve Önemli Dipnotlar-Kazanc Türleri Tablo

NameSizeHits
NameSizeHits

 

Bir Cevap Yazın

 
Click to view/hide
Aralık 2014
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Haz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Son Yorumlar
Click to view/hide
Duyuru
Click to view/hide

İlgili bölümlerdeki dosyaları indirmek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ve dosya indirme ücretsizdir.

SİTEDEKİ DOSYA GÜNCELLEMELERİ DEVAM ETMEKTEDİR.

Giriş
Click to view/hide
Bu sitede ,daha önce paylaşımda bulunduğum (acikogretim.gen.tr ve aynı site paylaşımlarım devam edecek), çevremdeki arkadaşlarımdan edindiğim Not, Analiz, Soru vb alıntı, Uzaktan Eğitim ve KPSS, SMMM ile ilgili notları, ve faydalı bilgileri ,bulacaksınız. Paylaşmak istediğiniz derslerin notlarını vb. dökümanlarınızı da bu sitede herkes ile paylaşma imkanına sahip olacaksınız. Amaç, sağlıklı ve faydalı bilgilerin, ihtiyacı olanlara ulaşmasının sağlanması ve faydasını da görmesi.
Uyarı
Click to view/hide
Menüdeki " Diğer-ALINTI" bölümünde paylaşıma sunulan bilgiler hakkında Uyarı : Sitenin bu bölümünde ilgili eğitim kurumlarının zamanında öğrencilerine dağıtıkları notlar paylaşılmaktadır. Hak sahiplerinin isteği doğrultusunda, gerekirse ilgili paylaşımlar siteden kaldırılabilir.